Dach płaski

Dachy płaskie to wybór nowoczesny, funkcjonalny (zyskujemy przestrzeń do zagospodarowania wewnątrz domu i na zewnątrz) oraz energooszczędny (zużywamy mniej energii do ogrzewania domu). Płaskie pokrycie otwiera szereg możliwości, może być nie tylko dachem, ale również powierzchnią użytkową – tarasem czy pięknym zielonym ogrodem. Znajduje zastosowanie zarówno w domach jednorodzinnych, wielorodzinnych, jak i budynkach komercyjnych czy użyteczności publicznej.

Etapy projektu

Doradzamy

Zanim przystąpimy do projektu dachu niezbędna jest wiedza jakie rozwiązanie w danym przypadku będzie najbardziej optymalne i z jakich materiałów najlepiej wykonać poszczególne warstwy, by całość spełniła oczekiwania Klienta.

Projektujemy

Zanim przystąpimy do projektu dachu niezbędna jest wiedza jakie rozwiązanie w danym przypadku będzie najbardziej optymalne i z jakich materiałów najlepiej wykonać poszczególne warstwy, by całość spełniła oczekiwania inwestora.

Wykonujemy

Zapewniamy profesjonalne wykonawstwo przez przeszkolone brygady Barela. Wykonujemy tradycyjne płaskie dachy, a także pod fotowoltaikę, dachy balastowe, dachy kotwione mechanicznie i dachy klejone całopowierzchniowo.

Nasze realizacje w ciągu roku

Dachy płaskie 50%
Tarasy 30%
Remonty 20%

Chcesz wykonać nowy taras lub wyremontować?

Przygotujemy dla Ciebie bezpłatną ofertę!
Sprawdź czego potrzebujemy do wykonania oferty!