Fotowoltaika

FOTOWOLTAIKA

Korzystaj z darmowego źródła energii odnawialnej!

Fotowoltaika

Fotowoltaika to proces wytwarzania energii elektrycznej z darmowego promieniowania słonecznego, a dzięki dynamicznemu rozwojowi zyskuje coraz więcej fanów. Każdy z nas może korzystać z naturalnego i darmowego źródła energii odnawialnej, co sprzyja środowisku naturalnemu i redukuje ciągle rosnące koszty prądu.

 

Energia słoneczna

Energia słoneczna – energia odnawialna może być wykorzystywana do zasilania niewielkich urządzeń przenośnych, takich jak kalkulatory czy zegarki, lamp i sygnalizacji drogowych oraz parkometrów, a także do ogrzewania pomieszczeń oraz podgrzewania wody w budynkach mieszkalnych.

Fotowoltaika
Fotowoltaika

Dach płaski

Przygotowujemy dachy pod instalację fotowoltaiczną!

Istotą montażu instalacji fotowoltaicznej na dachu jest możliwość uniknięcia kotwienia instalacji przez warstwy dachu do stropu. Zalecamy montaż instalacji na luźno ułożonych prefabrykowanych płytach betonowych lub tzw. bigfootach. Pod te elementy należy ułożyć matę drenażową 8 mm o odpowiedniej nośności dla zapewnienia przepływu wody pod konstrukcją. W celu uzyskania większej stabilności podłoża, na matę drenażową można ułożyć płytę XPS o grubości 5 cm.

Współpracujemy z firmami, które specjalizują się
w zakładaniu paneli fotowoltaicznych.

Skontaktuj się z nami a polecimy Ci sprawdzonych fachowców!